Words 51-100 Flashcards Preview

MyEnglish > Words 51-100 > Flashcards

Flashcards in Words 51-100 Deck (50):
1

мчатися, нестися, кинутися

dash

2

портплед, речовий мішок

holdall

3

неохочий

reluctant
reacio, renuente

4

наймати

hire
emplear

5

раніше

formerly
antes, anteriormente

6

багаж

luggage
el equipaje

7

заздалегідь, завчасно

beforehand, in advance, ahead of time
antemano, de antemano, por adelantado

8

погіршити

worsen
empeorar

9

відшкодувати, повернути гроші (зазвичай, при незадоволенні товаром)

refund
reembolsar

10

шептати

whisper
susurrar

11

чайна ложка/столова ложка

teaspoon/tablespoon
la cucharilla/la cucharada

12

без смаку або стилю

naff
ordinario, hortera, de mal gusto

13

нирка

kidney
el ri'non

14

молокосос, щеня

cub
el cachorro

15

випадково, зрідка

occasionally
de vez en cuando

16

рвати

rip, tear (tore, torn)
rasgar, desgarrar

17

широта/довгота

latitude/longitude
amplitud/longitud

18

натуральна їжа

wholefoods

19

лютий

fierce
feroz

20

чергувати, робити поперемінно

alternate
alternar

21

суворий, жорсткий

harsh
duro

22

опечатка

misprint
la errata

23

припускати, вважати / брати на себе

assume
asumir

24

намір

intention
la intenci'on

25

голий, босий/оголюватися

bare
desnudo, descubierto/desnudar

26

чайник

kettle
el hervidor, la tetera

27

багатий, заможний

wealthy
rico, adinerado

28

нафтова вишка

oil rig
platforma petrolera

29

доповнення

supplement
el suplemento

30

куча, стопка

pile, heap
la pila, un mont'on

31

підлий

vile
vil

32

характерний, відмінний

distinctive, distinguishing, characteristic
distintivo, caracter'istico

33

розійтись, розділитися

split up
separar, partir

34

мило

prettily
bonitamente

35

відрижка

burp
el eructo, eructar

36

столові прилади

cutlery
cuchiller'ia

37

поруч, недалеко від

close by
cerca a

38

близький, недалекий, сусідній

nearby, near, nigh
cerca

39

загар

tan, suntan
bronceado

40

засмагати

to sunbathe
tomar el sol

41

зізнатися, признати

confess
confesar

42

визнати, допустити, впустити

admit
admitir

43

кличка, псевдонім, прізвисько

alias
el alias

44

неодноразово

repeatedly
repetidamente

45

драбина

stepladder
escalera de mano

46

сходи

stairs
la escalera

47

звичайний

normal, standard, regular, ordinary, usual, traditional, conventional
ordinario, convencional

48

довідатися

enquire
preguntar, indagar

49

коротко записати

jot down, note
anotar

50

розсилати

send out
mandar